Genturu Tanımak İstermisiniz?

Asansör ve Yürüyen Merdiven  iş kolunda hizmet vermek üzere 1977 yılında  kurulan GENTUR güçlü bir sanayi kuruluşudur ve sektöründe tercih edilen bir marka olarak çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

1,6 m/s kademesiz hız ayarlı, 2,5 m/s hız ve 15.000 kg. kapasiteli asansörleri Türkiye’de ilk kez üreten yerli firma özelliği ile GENTUR, konusunda “ilk” lere de imza atmış olmanın gururunu yaşamaktadır.

GEÇMİŞTEN GELECEĞE HEP DAHA YÜKSEĞE

NEDEN GENTUR?

Geniş Ürün Yelpazesi

Çağdaş mimarinin çok katlı yapıları, katlar arası yolculukta ve taşımada hızlı, güvenli, rahat ve maliyeti düşük sistemleri gerekli kılmaktadır. Bu ihtiyaç, günümüzde hemen her binaya asansör konulması gerçeğini de ortaya çıkarmıştır. GENTUR, 100 kg. dan 15.000 kg.a kadar, halat ve hidrolik tahrikli değişik tip ve kapasitede asansörleri ile, her yapının kendine özgü trafik ihtiyacına cevap verecek hızlı, güvenli ve düşük maliyetli çağdaş çözümler sunmaktadır.

Etüt, Proje ve Kaliteli Üretim

GENTUR, yapının özelliğine uygun olarak etüt, proje ve bilgisayar donanımlı tasarımdan bilgisayar donanımlı üretime kadar bütün aşamalarda günümüz teknolojisinin tüm olanaklarını kullanır.

GENTUR asansörleri, aynı zamanda Dünyanın önde gelen asansör aksam ve parça üretici firmaları ve Yürüyen Merdiven firmaları ile yapmış olduğu ticari ve teknik işbirliği sayesinde geliştirilmiş modern teknolojiye de sahip bulunmaktadır.

Yürüyen Merdivenler ve Yürüyen Yollar

GENTUR  sadece asansör yapmaz. Sektöründe isimleri tartışılmaz Uluslararası kuruluşlarla ticari ve teknolojik işbirliği yaparak, Yürüyen Merdiven ve Yürüyen Yolları da tesis eder.

İleri Teknoloji

İleri Teknolojinin uygulandığı A.C. motoru ile kademesiz hız değişimli, 4,00 m/s hıza kadar ACVVVF kontrollü sonsuz vidalı, planet dişlili ve dişlisiz senkron motorlu makine daireli, makine dairesiz, 1,00 m/s hıza kadar hidrolik tahrikli asansörler tesis edilir. Her sınıf ve kapasitede insan, yük ve hasta asansörlerinin mikroprosesör teknikli, grup kumandalı, manuel veya otomatik kapılı olarak tasarımı, projelendirilmesi, üretimi ve montajı deneyimli kadromuzla kalite kontrol prosedürlerine tam uyularak gerçekleştirilir.

Kalite ve Güvenlik

Kalite ve güvenlik bizim için yaşayan bir prensiptir ve bu konuda GENTUR asla ödün vermez. Kuruluşumuzdan bu güne, yüz akıyla teslim ettiğimiz tüm asansörlerimizin normları TSE-TSEK Belgelerine uygun olarak tesis edilmiş olup, 2002 yılından itibaren ISO 9001 :2000  Kalite Sistem Belgesi ile tescillenmiştir.

Kalite ve güvenlikte uyguladığımız bu yüksek normlar sonucu, Asansör Direktifi 95/16/AT Ek XIII H Modülü CE (Avrupa Normlarına Uygunluk) işaretini kullanma yetkisine de sahip olduk.

Servis, Bakım ve Bitmeyen Dostluk

Yurt genelinde kurduğumuz tüm tesislerin periyodik bakımları deneyimli ekiplerimiz tarafından titizlikle yapılır ve süresini dolduran parçalar yenileriyle değiştirilerek asansörlerimizin sürekli hizmet vermesi temin edilir. Çünkü, bizde iş kutsal, müşteri velinimettir. Bu prensibe dayalı olarak, hizmetlerimiz iş teslimiyle son bulmaz, GENTUR’a  yakışır şekilde hızlı, güvenli ve bitmeyen bir dostlukla devam eder.   

BELGELERİMİZ

uygunluk.belgesi
yeterlilik.belgesi
garanti.belgesi
satis.sonrasi.destek
guvence.modulu.belgesi
kalite.yonetim.sistemi